Діяльність

Відкрита лекція др. Тетяни Кисельової «Медіація в Україні: перепони інституційного розвитку», м. Київ 8.02.2017

8 лютого 2017 року др. Тетяна Кисельова провела відкриту лекцію-дискусію для медіаторів-практиків, викладачів та студентів Києво-Могилянської Бізнес Школи, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та інших учбових закладів Києва за темою «Медіація в Україні: перепони інституційного розвитку», де вона презентувала результати свого дослідження за програмою Train To Move, Marie Curie post-doctoral fellowship Туринського університету, Італія. Захід проводився за підтримки Українського Центру Медіації та Національної Асоціації Медіаторів України.

Відкрита лекція «Україна в Раді Європи: 20 років членства»

Вівторок 01 Листопад 2016, 13:30 - 15:00

Лекцію присвячено історичним і правовим аспектам членства України в Раді Європи.

9 листопада 2015 року минуло 20 років з моменту офіційної церемонії приєднання.

Чи стала правова система Україна ближче до стандартів Ради Європи у галузі прав людини, демократії та верховенства права? В лекції буде розглянуто провідні рішення ЄСПЛ проти України, а також резолюцій ПАРЄ, які стосуються анексії Криму та збройного конфлікту у східних регіонах України.

Доповідачі:

Міжнародний науково-практичний семінар «Набрання чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Перші висновки та виклики на майбутнє»

29 січня 2016 року кафедра міжнародного права і спеціальних правових наук та Центр ім. Жана Моне НаУКМА з нагоди Днів науки НаУКМА та за підтримки Програми Жана Моне

проводить міжнародний науково-практичний семінар (за участю провідних європейських і українських експертів)

«Набрання чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Перші висновки та виклики на майбутнє»

Лекція «The EU Eastern Partnership and its potential for Conflict Transformation – perspectives in the recent association agreements with Ukraine, Moldova and Georgiа»

Проф. Р.А. Петров надав гостьову лекцію за темою «The EU Eastern Partnership and its potential for Conflict Transformation – perspectives in the recent association agreements with Ukraine, Moldova and Georgiа» на круглому столі в Queen’s University Belfast в Північній Ірландії 28 січня 2015 р. Більш детальна інформація за посиланням http://www.uaces.org/events/calendar/event.php?id=1350 та в файлі.

Лекція Р.А. Петрова "Започаткування другої фази Європейської Політики Сусідства (2014-2020 рр.)"

Проф. Р.А. Петров надав гостьову лекцію за темою "Започаткування другої фази Європейської Політики Сусідства (2014-2020 рр.)" 10 жовтня 2014р. в Європейському Колегіумі м. Брюгге, Бельгія.

Pages