Новини кафедри

XIV Конгрес УАЄС

28-29 жовтня 2021 відбувся XIV Конгрес УАЄС за темою "Зелений Курс ЄС та його вплив на Європеїзацію в Україні".

Вийшла друком колективна монографія "Shared Competences and Shared Values in Agreements Between the EU and Its Eastern Neighbourhood" у міжнародному видавництві Springer Publisher

У міжнародному видавництві Springer вийшла друком коллективна монографія "Shared Competences and Shared Values in Agreements Between the EU and Its Eastern Neighbourhood" за редакцією проф. Р. Петрова, К. Феддера та Ш. Лоренцмейєра.

Круглий стіл ‘The EU-Ukraine Trade Dispute on Wood Export Ban’

12 лютого 2021 р. відбувся спільний круглий стіл Центру ім. Жана Моне НаУКМА та Інституту європейського права Гентського університету (Бельгія) ‘The EU-Ukraine Trade Dispute on Wood Export Ban’.

Посилання на реєстраційну форму та програму заходу https://www.ugent.be/re/epir/en/news-events/news/onlineseminareuukraine

Новорічне привітання

30 грудня 2020 року

Шановні члени Української Асоціації Європейських Студій!

Рік, який добігає кінця, виявився складним для усіх, від малого до великого, для кожної людини і для усього світу, де долати виклики, спричинені COVID-19, вчимося на власному досвіді.

Міжнародна науково-практична конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом"

07 квітня 2020 р. відбулася  міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом".

Конференція відбулася в дистанційному форматі із застосуванням MS Teams за участтю представника Секретаріату ЄФТА, суддів Верховного Суду, провідних науковців, експертів та освітян.

Проф. Роман Петров зробив доповідь на міжнародній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України”

24 січня 2020 р. проф. Роман Петров взяв участь і зробив доповідь на міжнародній науково-практичній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України” у Верховному Суді України.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.pravojustice.eu

Круглий стіл «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне»

2 грудня 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» за підтримки та у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні та Центром ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбудеться круглий стіл на тему «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне», організований Українською Асоціацією Європейських Студій.

Спікери заходу:

Pages