Новини

6 червня 2018 р. проф. Роман Петров прочитав гостьову лекцію "The Impact of the EU-Ukraine Association Agreement on Constitutional Reforms in Ukraine" на юридичному факультеті Аугсбургзького університету (Німеччина).

Деталі за посиланням http://cms.juristische-gesellschaft-augsburg.de/?page_id=350&event=123

12 червня 2018 р. проф. Роман Петров прочитав гостьову лекцію "Hybrid warfare in international and EU law: case of Ukraine" на юридичному факультеті Хагенського університету (Німеччина).

Mіжнародна конференція “EU’s Common Values and General Principles of EU Law in EU External Agreements”

16-17 квітня 2018 р. відбулася міжнародна конференція “EU’s Common Values and General Principles of EU Law in EU External Agreements”

Захід організовано НаУКМА разом з Аугсбурзьким університетом (Німеччина) за підтримки Фундації Олександра Гумбольта.  Захід було проведено у партнерстві з Інститутом економіко-правових досліджень НАН  України та Інститутом німецького оправа НаУКМА. Учасники конференції обговорили правові, економічні і політичні шляхи і форми зовнішньої політики ЄС та виклики ефективної імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Pages