Новини

Книга проф. Романа Петрова і проф Пітера Ван Елсувеге "Post-Soviet Constitutions and Challenges of Regional Integration: Adapting to European and Eurasian Integration Projects"

У міжнародному видавництві Routledge Press вийшла книга проф. Романа Петрова (НаУКМА) і проф Пітера Ван Елсувеге (Гентський університет, Бельгія) "Post-Soviet Constitutions and Challenges of Regional Integration: Adapting to European and Eurasian Integration Projects".

Більш детальна інформація за посиланням

Міжнародна конференція "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА разом з Українською асоціацією євростудій, Гентським університетом (Бельгія) та Британською асоціацією євростудій провели 21 листопада в музеї НаУКМА міжнародну конференцію "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту".

Доктор Марек Ленч видав наукову статтю "Walking on the Ice: Slovak Perspective on Ukrainian Crisis"

Дослідник Центру ім. Жана Моне НаУКМА доктор Марек Ленч (Словаччина) видав наукову статтю "Walking on the Ice: Slovak Perspective on Ukrainian Crisis" в міжнародному часописі "Ideology and Politics".

Аналітична доповідь "Діалоги в Україні на шляху подолання криз"

Керівник Модулю ім. Жана Моне НаУКМА доц. Тетяна Кисельова взяла участь в написанні  аналітичної доповіді "Діалоги в Україні на шляху подолання криз" в рамках партнерства з Європейським університетом Віадріна "Німеччина".

У провідному міжнародному видавництві Palgrave Macmillan вийшла книга Юрія Бажала

У провідному міжнародному видавництві Palgrave Macmillan вийшла книга проф.Центру ім. Жана Моне Юрія Бажала "Bazhal, Iurii. (2017). The Political Economy of Innovation Development: Breaking the Vicious Cycle of Economic Theory. - Palgrave Macmillan, UK («Політична економія інноваційного розвитку: розриваючи зачарований цикл економічної теорії»). Вітаємо автора.

Pages