Новини

Міжнародна науково-практична конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом"

07 квітня 2020 р. відбулася  міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом".

 Конференція відбулася в дистанційному форматі із застосуванням MS Teams за участтю представника Секретаріату ЄФТА, суддів Верховного Суду, провідних науковців, експертів та освітян.

Проф. Роман Петров зробив доповідь на міжнародній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України”

24 січня 2020 р. проф. Роман Петров взяв участь і зробив доповідь на міжнародній науково-практичній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України” у Верховному Суді України.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.pravojustice.eu

 

Науково-практичний семінар "Застосування судової практики ЄС в процесі наближення українського законодавства до acquis ЄС"

Науково-практичний семінар "Застосування судової практики ЄС в процесі наближення українського законодавства до acquis ЄС" відбудеться

26 березня 2019 р. 15:00-17:00

ауд. 4-425

Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ

(4-й корпус НаУКМА, вул. Іллінська, 9)

 

Теми для обговорення:

 

Joint Workshop "Striving for Excellence: European Studies in Ukraine"

Спільний семінар Центрів ім. Жана Моне НаУКМА та Львівського Національного університету ім. Івана Франка "На шляху до досконалості: Євростудії в Україні"

Pages