Гостьова лекція проф. Дмитра Коченова

16 листопада в рамках Школи Жана Моне відбудеться гостьова лекція проф. Дмитра Коченова (Нідерланди) за темою "Contemporary Challenges for the EU Citizenship"

Відкрита лекція та дискусія віце-прем'єрки Ольги Стефанішиної

13 листопада о 16.00 Школа Жана Моне проводить відкриту лекцію та дискусію віце-прем'єрки Ольги Стефанішиної «Чи приведе перегляд Угоди про асоціацію до "тіньового членства" України в ЄС?».

Лекція відбудеться на платформі MS Teams за посиланням.

Лекції у Школі Жана Моне

• Лекція № 1.
    Грегорій Тсуріс "Делегація ЄС в УКраїні) "Зелений Курс ЄС"
  • Лекція 2.
    Проф. Жак Пелкманс (Коледж Європи) "Виклики Спільного Ринку ЄС в час пандемії"

Міжнародна науково-практична конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом"

07 квітня 2020 р. відбулася  міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом".

Конференція відбулася в дистанційному форматі із застосуванням MS Teams за участтю представника Секретаріату ЄФТА, суддів Верховного Суду, провідних науковців, експертів та освітян.

Проф. Роман Петров зробив доповідь на міжнародній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України”

24 січня 2020 р. проф. Роман Петров взяв участь і зробив доповідь на міжнародній науково-практичній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України” у Верховному Суді України.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.pravojustice.eu

Pages