Новини

Міжнародна науково-практична конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом"

07 квітня 2020 р. відбулася  міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Найкращий міжнародний досвід з імплементації та застосування угод про асоціацію з Європейським Союзом".

Конференція відбулася в дистанційному форматі із застосуванням MS Teams за участтю представника Секретаріату ЄФТА, суддів Верховного Суду, провідних науковців, експертів та освітян.

Проф. Роман Петров зробив доповідь на міжнародній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України”

24 січня 2020 р. проф. Роман Петров взяв участь і зробив доповідь на міжнародній науково-практичній конференції “Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України” у Верховному Суді України.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.pravojustice.eu

Науково-практичний семінар "Застосування судової практики ЄС в процесі наближення українського законодавства до acquis ЄС" відбудеться

26 березня 2019 р. 15:00-17:00

ауд. 4-425