Новини

Міжнародна конференція "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity"

Юридичний факультет Аугсбурзького університету (ФРН) у співробітництві з Інститутом німецького права НаУКМА, Центром ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА та іншими установами провела міжнародну конференцію "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity" за підтримки Фундації Олександра Гумбольта та ін. установ.

Відкрита лекція др. Тетяни Кисельової «Медіація в Україні: перепони інституційного розвитку», м. Київ 8.02.2017

8 лютого 2017 року др. Тетяна Кисельова провела відкриту лекцію-дискусію для медіаторів-практиків, викладачів та студентів Києво-Могилянської Бізнес Школи, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та інших учбових закладів Києва за темою «Медіація в Україні: перепони інституційного розвитку», де вона презентувала результати свого дослідження за програмою Train To Move, Marie Curie post-doctoral fellowship Туринського університету, Італія. Захід проводився за підтримки Українського Центру Медіації та Національної Асоціації Медіаторів України.

Pages