Новини

Mіжнародна конференція “EU’s Common Values and General Principles of EU Law in EU External Agreements”

16-17 квітня 2018 р. відбулася міжнародна конференція “EU’s Common Values and General Principles of EU Law in EU External Agreements”

Захід організовано НаУКМА разом з Аугсбурзьким університетом (Німеччина) за підтримки Фундації Олександра Гумбольта.  Захід було проведено у партнерстві з Інститутом економіко-правових досліджень НАН  України та Інститутом німецького оправа НаУКМА. Учасники конференції обговорили правові, економічні і політичні шляхи і форми зовнішньої політики ЄС та виклики ефективної імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Он-лайн опитування для визначення основних напрямків розвитку діалогових ініціатив

Центр ім. Жана Моне з Європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія» проводить наукове дослідження з метою визначити основні напрямки розвитку діалогових ініціатив в Україні з 2014 року. Для цього в період з 15 березня по 15 квітня 2018 року проводиться он-лайн опитування учасників діалогових зустрічей з різних регіонів України.

Якщо Ви брали участь в діалогових зустрічах, які проводилися за допомогою ведучого – фасилітатора - і стосувалися будь-якої теми, будемо вдячні Вам за участь в опитуванні.

Книга проф. Романа Петрова і проф Пітера Ван Елсувеге "Post-Soviet Constitutions and Challenges of Regional Integration: Adapting to European and Eurasian Integration Projects"

У міжнародному видавництві Routledge Press вийшла книга проф. Романа Петрова (НаУКМА) і проф Пітера Ван Елсувеге (Гентський університет, Бельгія) "Post-Soviet Constitutions and Challenges of Regional Integration: Adapting to European and Eurasian Integration Projects".

Більш детальна інформація за посиланням

Pages