Новини

Міжнародна конференція "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА разом з Українською асоціацією євростудій та Британською асоціацією євростудій проводять міжнародну конференцію "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

Доктор Марек Ленч видав наукову статтю "Walking on the Ice: Slovak Perspective on Ukrainian Crisis"

Дослідник Центру ім. Жана Моне НаУКМА доктор Марек Ленч (Словаччина) видав наукову статтю "Walking on the Ice: Slovak Perspective on Ukrainian Crisis" в міжнародному часописі "Ideology and Politics".

Аналітична доповідь "Діалоги в Україні на шляху подолання криз"

Керівник Модулю ім. Жана Моне НаУКМА доц. Тетяна Кисельова взяла участь в написанні  аналітичної доповіді "Діалоги в Україні на шляху подолання криз" в рамках партнерства з Європейським університетом Віадріна "Німеччина".

У провідному міжнародному видавництві Palgrave Macmillan вийшла книга Юрія Бажала

У провідному міжнародному видавництві Palgrave Macmillan вийшла книга проф.Центру ім. Жана Моне Юрія Бажала "Bazhal, Iurii. (2017). The Political Economy of Innovation Development: Breaking the Vicious Cycle of Economic Theory. - Palgrave Macmillan, UK («Політична економія інноваційного розвитку: розриваючи зачарований цикл економічної теорії»). Вітаємо автора.

Міжнародна конференція "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity"

Юридичний факультет Аугсбурзького університету (ФРН) у співробітництві з Інститутом німецького права НаУКМА, Центром ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА та іншими установами провела міжнародну конференцію "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity" за підтримки Фундації Олександра Гумбольта та ін. установ.

Pages