Міжнародний науково-практичний семінар «Набрання чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Перші висновки та виклики на майбутнє»

29 січня 2016 року кафедра міжнародного права і спеціальних правових наук та Центр ім. Жана Моне НаУКМА з нагоди Днів науки НаУКМА та за підтримки Програми Жана Моне

проводить міжнародний науково-практичний семінар (за участю провідних європейських і українських експертів)

(місце проведення заходу - Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9)

Основні теми для обговорення під час міжнародного науково-практичного семінару:

Ø  обговорення політичних, юридичних і економічних наслідків перших років дії Угоди про асоціацію між Україною і ЄС;

Ø  аналіз майбутніх викликів впровадження глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною і ЄС;

Ø  вивчення досвіду імплементації Угоди про асоціацію між Грузією і ЄС;

Ø  обговорення відносин між Україною і Російською Федерацією в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Робочі мови міжнародного семінару: англійська та українська (переклад не забезпечується).

До участі в міжнародному семінарі запрошуються науковці, викладачі, аналітики, експерти, представники владних структур, міжнародних та громадських організацій, аспіранти, студенти. Участь у міжнародному семінарі безкоштовна.

Для участі в міжнародному семінарі зареєструйтесь, будь ласка, до 22 січня 2016 року (включно) за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1gY2KzUdvEHVGG0th7902LGzDzZaDoEG4DqtUQc3-Bf4/viewform. Кількість учасників семінару обмежена.