Міжнародний круглий стіл "П'ять керівних принципів політики ЄС щодо Росії та Доповідь "Валдайського клубу" про майбутні відносини між ЄС та Росією. Які наслідки для України?"

04 жовтня 2016 р. з 09.30 по 12.00 в КМЦ ім Замостян відбувся міжнародний круглий стіл "П'ять керівних принципів політики ЄС щодо Росії та Доповідь "Валдайського клубу" про майбутні відносини між ЄС та Росією. Які наслідки для України?".

Організатор заходу - Центр ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА та кафедра міжнародного і європейського права НаУКМА

Під час круглого столу провідні європейські, українські науковці і експерти обговорили майбутню політику ЄС щодо Росії та її наслідки до України.

Speakers: Prof. Roman Petrov (National University of Kyiv-Mohyla Academy, Ukraine); Prof. Peter Van Elsuwege (Ghent University, Belgium) (via skype); Prof. Paul Kalinichenko (Kutafin Moscow Law University, Russia) (via skype); Dr. Tatiana Romanova (St. Petersburg State University, Russia) (via skype); Dr. Stefan Lorenzmeier (University of Augsburg, Germany); Dr. Marek Lenc (Matej Bel University, Slovak Republic) (via skype).