Міжнародний семінар “Норвезька модель європейської інтеграції - Європейський економічний простір та інше: як це актуально для України?”

за підтримки юридичного факультету університету Осло (Норвегія),
факультету правничих наук НаУКМА,
Центру ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА,

відбувся на міжнародний семінар

під егідою Проекту освітнього співробітництва з європейського права Осло-Україна
Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти – програма EURASIA

6 березня 2017, 10.00 - 12.00,

за адресою: м. Київ, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
(корпус 4, кімната 425, Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5)

Захід було присвячено обговоренню передового досвіду та найкращих практик реалізації Угоди про асоціацію між ЄС та Норвегією (Угода про Європейський економічний простір), впливу Угоди на національні правові системи держав-членів Європейської зони вільної торгівлі, та актуальності цього досвіду для України.

Доповідачі:
проф. д.ю.н., Роман Петров (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна);
проф. доктор права, Алла Позднякова (юридичний факультет, Університет Осло, Норвегія).

Мови: англійська, українська.