Міжнародна конференція "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity"

Юридичний факультет Аугсбурзького університету (ФРН) у співробітництві з Інститутом німецького права НаУКМА, Центром ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА та іншими установами провела міжнародну конференцію "New Challenges and Options for the Union's Treaty Making Powers: Common Commercial Policy, Eastern Partnership, Leave-the-Union and Mixity" за підтримки Фундації Олександра Гумбольта та ін. установ. Захід відбувся 26-27 червня 2017 р. в м. Аугсбург (ФРН) за участі провідних світових фахівців з права зовнішніх відносин ЄС з Німеччини, Бельгії, Норвегії, США, Австрії, Польщі, України, Грузії, Франції та представників інституцій ЄС. Під час конференції було обговорено новели юридичної компетенції ЄС з укладання міжнародних угод та актуальні питання імплементації угод про асоціацію між ЄС та Україною, Грузією та Молдовою. В дискусії взяв активну участь генеральний консул України в Мюнхені пан Дмитро Шевченко. Після завершення конференції було презентовано збірку наукових праць "Rechtund Realität" (видавництво Nomos Verlag) з нагоди 70-річчя проф. Аугсбурзького університету та члена Наглядової Ради Інституту німецького права НаУКМА Кристофа Феддера (Christoph Vedder). По результатам міжнародної конференції планується видання наукової збірки праць в видавництві Springer Verlag.