Зовнішні відносини Європейського Союзу: Право і політика

Структура курсу:

Частина 1. ЄС, як суб’єкт міжнародних відносин. Види та зміст зовнішніх компетенцій ЄС.

Частина 2. Форми договірних відносин між ЄС та третіми країнами (угоди про вступ до ЄС, угоди про асоціацію, угоди про партнерство і співробітництво, угоди про торгівлю і розвиток, ін.).

Частина 3. Політики ЄС щодо України (Європейська політика сусідства, Східне Партнерство, угода про асоціацію).

Короткий зміст:
Метою курсу є набуття знань і практичних навичок студентами магістеріуму НаУКМА з компетенції ЄС в сфері зовнішніх відносин та політики ЄС по відношенню до третіх країн. Особливу увагу буде приділено відносинам між ЄС і Україною (Європейська політика сусідства, Східне партнерство, угода про асоціацію між ЄС і Україною). Очікується, що студенти можуть застосувати свої знання в науковій роботі, в державних установах і міжнародних організаціях.
Викладач:
доц. Роман Петров