Діяльність УАЄС

XIV Конгрес УАЄС

28-29 жовтня 2021 відбувся XIV Конгрес УАЄС за темою "Зелений Курс ЄС та його вплив на Європеїзацію в Україні".

КОНКУРС НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ

СТРАТЕГІЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

  • Сталий розвиток, цифрова економіка, економіка знань та індустріалізація: тенденції в Україні та ЄС
  • Верховенство права і демократизація: сучасні глобальні та регіональні виклики
  • Good governance в Україні та ЄС: розробка політик, реалізація і критерії ефективності
  • Освіта, наука, інновації у стратегіях стабілізації для України та Європи

Більше інформації: europa.org.ua@gmail.com

СТАБІЛЬНІСТЬ І СПІВПРАЦЯ У ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ ТА НА КАВКАЗІ Є ЗАПОРУКОЮ БЕЗПЕКИ У ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ

19-20 квітня 2019 р. у Одеському національному університеті імені І. Мечнікова відбувся 3-ій з’їзд Асоціації європейських студій Кавказу, темою якого став досвід міжрегіональної співпраці у Чорноморському регіоні та на Кавказі з особливим наголосом на питаннях дифузії норм, правового наближення і викликів. Під час відкриття заходу декан факультету міжнародних відносин, соціології та політології ОНУ Віктор Глєбов наголосив на ключовій ролі Чорноморського регіону у забезпеченні миру і стабільності як у локальному, так і глобальному вимірах.

ХІІ КОНГРЕС Української асоціації європейських студій

 
26 жовтня 2018 р. у  м. Києві (Музей звитяги НаУКМА, вул. Сковороди 2)
 
відбувся  ХІІ КОНГРЕС  Української асоціації європейських студій за темою  "Виклики викладання і дослідження європейських студій в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом ".
 

НА КОНГРЕСІ В КИЄВІ ФАХІВЦІ З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ ОБГОВОРИЛИ НАУКОВІ І ПРАКТИЧНІ ВИКЛИКИ ВИКЛАДАННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ В УКРАЇНІ ТА ОБРАЛИ НОВЕ КЕРІВНИЦТВО УАЄС

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція «АДАПТАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»

23 листопада 2017 року за участі Полтавського осередку УАЄС в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція «АДАПТАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ».

ХІ Конгрес Української асоціації європейських студій

20-21 жовтня 2017 року в м. Харьків  відбувся ХІ Конгрес Української Асоціації Європейських Студій (УАЄС) за темою «Дотримання європейських спільних цінностей  як запорука вирішення та трансформації конфліктів в Україні». Подія відбулася за підтримки програми ЄС ім. Жана Моне та Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту, в Харкові приймали два університети – ХНУ ім. В.Н. Каразіна та ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Pages