ХІІ КОНГРЕС Української асоціації європейських студій

 
26 жовтня 2018 р. у  м. Києві (Музей звитяги НаУКМА, вул. Сковороди 2)
 
відбувся  ХІІ КОНГРЕС  Української асоціації європейських студій за темою  "Виклики викладання і дослідження європейських студій в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом ".
 

НА КОНГРЕСІ В КИЄВІ ФАХІВЦІ З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ ОБГОВОРИЛИ НАУКОВІ І ПРАКТИЧНІ ВИКЛИКИ ВИКЛАДАННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ В УКРАЇНІ ТА ОБРАЛИ НОВЕ КЕРІВНИЦТВО УАЄС

 

Делегати локальних осередків ВГО "Українська асоціація європейських студій" (УАЄС) зустрілися 26 жовтня 2018 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) на Дванадцятому Конгресі УАЄС.

 

Щороку Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація європейських студій" збирає своїх учасників-представників локальних осередків з понад 20 областей України. Метою цьогорічного Конгресу було експертне і наукове обговорення теми "Виклики викладання і дослідження європейських студій в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом", а також обговорення поточних та перспективних проектів УАЄС.

За результатами звітної конференції УАЄС президентом УАЄС було обрано голову секції УАЄС з права ЄС, к.ю.н., доц. кафедри європейського права ЛНУ ім. Івана Франка Оксану Головко-Гавришеву. Сергія Загороднюка (НАДУ) обрано віце-президентом УАЄС. Романа Петрова(НаУКМА) обрано Почесним президентом УАЄС.

 

Оксана Ігорівна Головко-Гавришева - доцент кафедри європейського права ЛНУ імені Івана Франка та кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Києво-Могилянська академія». Отримала ступінь кандидата юридичних наук з міжнародного публічного права у 2004 році в Інституті держави і права НАН України імені В. Корецького. Окрім академічної роботи, вона була залучена до створення юридичної клініки «Viribis Unitas» у Львівському університеті бізнесу і права, була керівником магістерської програми з прав людини Українського Католицького університету (УКУ), а також брала активну участь у реалізації проектів міжнародної академічної співпраці УКУ. У 2017-2018 рр. була старшим радником з питань наближення законодавства України до права ЄС у проекті ЄС «Association4U». З 2018 р. очолює роботу Центру досконалості імені Жана Моне ЛНУ імені Івана Франка «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій». Автор понад 70 наукових публікацій з права ЄС. Вільно володіє англійською та німецькою мовами.