Новини УАЄС

Новорічне привітання

30 грудня 2020 року

Шановні члени Української Асоціації Європейських Студій!

Рік, який добігає кінця, виявився складним для усіх, від малого до великого, для кожної людини і для усього світу, де долати виклики, спричинені COVID-19, вчимося на власному досвіді.

УАЄС ПРЕС-РЕЛІЗ: грудень 2019 року

2 грудня 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувся захід Української Асоціації Європейських Студій у співпраці з Національним Еразмус+ Офісом в Україні, присвячений написанню грантів за напрямом Жана Моне у програмі «Еразмус+».

Круглий стіл «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне»

2 грудня 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» за підтримки та у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні та Центром ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбудеться круглий стіл на тему «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне», організований Українською Асоціацією Європейських Студій.

Спікери заходу:

І-а Зимова школа з європейських студій

18-22 лютого 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка у тісній співпраці із Українською Асоціацією Європейських Студій пройшла І-а Зимова школа з європейських студій

13 лютого 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбулася перша стратегічна сесія Української Асоціації Європейських Студій, завданням якої стало визначення стратегічних напрямів роботи УАЄС у короткотерміновій та довгостроковій перспективах, визначення пріоритетів у її діяльності. «Лідерство, інновації та співучасть» - на основі таких засад УАЄС формує своє бачення експертно-аналітичного і освітньо-інформаційного супроводу процесів інтеграції України у європейський простір.

Третій щорічний з’їзд Асоціації Кавказу з європейських студій, Одеса (Україна), 19-20 квітня 2019

“The Experience of Inter-Regionalism in the Black Sea and Caucasus Regions: Norm Diffusion, Legal Approximation and Contestation”

19-20 квітня 2019 року у м. Одеса (Україна) відбудеться третій щорічний з’їзд Асоціації Кавказу з європейських студій (Association of European Studies for the Caucasus). Основною тематикою заходу стане обговорення досвіду міжрегіоналізму в регіонах Чорного і Балтійського морів у контексті дифузії норм, правової апроксимації і змагальності.

Pages