Новини УАЄС

Міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід»

8 квітня 2016 року у Національній академії державного управління при Президентові України відбувся міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід». Організаторами заходу виступили Національна академія, Інститут дослідження проблем трансформації конфліктів та соціальної справедливості при Королевському університеті Белфаста (Великобританія), Українська асоціація європейських студій.

Міжнародний науково-практичний семінар «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

Українська асоціація європейських студій

Національна академія державного управління при Президентові України

за підтримки Програми Жана Моне

проводять міжнародний науково-практичний семінар (за участю провідних європейських і українських експертів) «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність Олександр Костянтинович Вишняков

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність голова Одеського осередку УАЄС, відповідальний редактор часопису «Європейські студії і право», завідувач кафедри права ЄС Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олександр Костянтинович Вишняков.

ВОСЬМИЙ НОМЕР НАУКОВОГО ВИДАННЯ З ЄВРОСТУДІЙ ВЖЕ ОНЛАЙН!

Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Одеська юридична академія" запрошують усіх, хто цікавиться питаннями євроінтеграції, ознайомитись з черговим номером фахового наукового видання "Європейські студії і право", а науковців - надсилати власні статті.

Звернення до української влади щодо євроінтеграційних прагнень України

Ми, науковці, освітяни та експерти у сфері європейської інтеграції – члени Української асоціації європейських студій, не підтримуємо розпорядження Кабінету Міністрів України № 905-р від 21 листопада 2013 р. і наголошуємо на необхідності термінового скликання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Pages