Новини УАЄС

Міжнародна конференція "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА разом з Українською асоціацією євростудій, Гентським університетом (Бельгія) та Британською асоціацією євростудій провели міжнародну конференцію "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

Міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід»

8 квітня 2016 року у Національній академії державного управління при Президентові України відбувся міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід». Організаторами заходу виступили Національна академія, Інститут дослідження проблем трансформації конфліктів та соціальної справедливості при Королевському університеті Белфаста (Великобританія), Українська асоціація європейських студій. 

Міжнародний науково-практичний семінар «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

Українська асоціація європейських студій

Національна академія державного управління при Президентові України

Інститут дослідження проблем трансформації конфліктів та соціальної справедливості при Королевському університеті Белфаста (Великобританія)

за підтримки Програми Жана Моне

 

проводять міжнародний науково-практичний семінар (за участю провідних європейських і українських експертів) «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність Олександр Костянтинович Вишняков

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність голова Одеського осередку УАЄС, відповідальний редактор часопису «Європейські студії і право», завідувач кафедри права ЄС Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олександр Костянтинович Вишняков.

ВОСЬМИЙ НОМЕР НАУКОВОГО ВИДАННЯ З ЄВРОСТУДІЙ ВЖЕ ОНЛАЙН!

Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Одеська юридична академія" запрошують усіх, хто цікавиться питаннями євроінтеграції, ознайомитись з черговим номером фахового наукового видання "Європейські студії і право", а науковців - надсилати власні статті.

 

Звернення до української влади щодо євроінтеграційних прагнень України

Ми, науковці, освітяни та експерти у сфері європейської інтеграції – члени Української асоціації європейських студій, не підтримуємо розпорядження Кабінету Міністрів України № 905-р від 21 листопада 2013 р. і наголошуємо на необхідності термінового скликання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Pages