УАЄС ПРЕС-РЕЛІЗ: грудень 2019 року

2 грудня 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувся захід Української Асоціації Європейських Студій у співпраці з Національним Еразмус+ Офісом в Україні, присвячений написанню грантів за напрямом Жана Моне у програмі «Еразмус+». Під час події Петро Крайнік, менеджер НЕО в Україні за напрямом Жана Моне програми Еразмус+ представив інформацію про види проектів Жана Моне, охарактеризував особливості модулів, кафедр, центрів досконалості, мереж, національних проєктів і проєктів з підтримки асоціацій та окреслив загальні вимоги до їхнього подання. Роман Петров, почесний Президент УАЄС, керівник Центру досконалості імені Жана Моне Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Оксана Головко-Гавришева, президент УАЄС, завідувач Центру досконалості імені Жана Моне Львівського національного університету імені Івана Франка представили загальні вимоги до роботи із заявками та поділилися досвідом роботи над такими проєктами. Учасники заходу із Києва, Львова, Харкова, Ужгорода, Миколаєва, Краматорська отримали інформацію про порядок, процедури і особливості подання грантових заявок за напрямом Жана Моне і мали нагоду поділитися своїм досвідом написання проєктів напряму Жана Моне.