Конкурс "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року"

 

УАЄС та Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal запрошують усіх охочих до участі у щорічному конкурсі "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року".

Статті, подані конкурсантами, мають відповідати темі четвертого номеру «Hybrid and Frozen Conflicts: Today and Tomorrow» та вимогам до матеріалів, що подаються до міжнародного наукового видання Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal. Пошукачі можуть подавати тільки одну статтю. Переможців конкурсу (перше і друге місце) буде визначено за рішенням експертної комісії, яка включає провідних українських і міжнародних фахівців з європейських студій.
 
Найкращі статті буде опубліковано у четвертому номері Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal у 2018 році. Інформацію про переможців конкурсу буде поширено серед членів Світової асоціації європейських студій (ECSA-World). Крім того, переможців конкурсу буде нагороджено відповідною відзнакою Світової асоціації євростудій та грошовою премією. Статті мають бути надіслані на електронну адресу випускового редактора журналу п. Євгена Звєрєва zvieriev_ievgen@ukma.edu.ua із темою листа "Конкурс" до 27.04.2018 року.
Правила оформлення матеріалів знаходяться за посиланням: http://kmlpj.ukma.edu.ua/about/submissions#authorGuidelines
Експертна комісія не розглядає статті, котрі були оформлені неналежним чином.
 
Результати Конкурсу будуть оголошені до 25.06.2018 року
 
Контактні дані для питань:
Dr. Ievgen Zvieriev
Managing Editor
Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal
National University of Kyiv-Mohyla Academy
04655 Ukraine, Kyiv
2 Skovoroda St.

E-mail: zvieriev_ievgen@ukma.edu.ua