Новорічне привітання

30 грудня 2020 року

Шановні члени Української Асоціації Європейських Студій!

Рік, який добігає кінця, виявився складним для усіх, від малого до великого, для кожної людини і для усього світу, де долати виклики, спричинені COVID-19, вчимося на власному досвіді.

Попри цей непростий рік у рамках УАЄС відбулася низка заходів, які традиційно проводилися у он-лайн форматі. Так, у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні 8 квітня 2020 р. відбувся перший вебінар про управління проєктами Жана Моне у час пандемії, протягом вересня-грудня відбулася серія он-лайн лекцій у співпраці із Центрами досконалості імені Жана Моне у Львові та Києві, активно розвивалася робота осередків у Дніпрі, Ужгороді, Луцьку, Тернополі, Харкові та інших містах України. 

Традиційно багато членів УАЄС стали грантерами за програмою Еразмус+, Ноrizon 2020 та іншими програмами міжнародної технічної допомоги. 

У 2019 році УАЄС запровадила практику видання щорічних звітів про нашу діяльність, яку ми продовжуємо і на 2020 р. Сердечно запрошуємо до 10 січня 2021 року подати коротку інформацію (10-15 речень та коротке фото) про Вашу діяльність, діяльність Ваших проєктів у минулому році і оголошення про наступні події, які плануються у 2021 році, до нашого Щорічного звіту. Запрошуємо також подавати інформацію для нашої ФБ - сторінки.

Оскільки пандемія суттєво вплинула на діяльність УАЄС і заплановані на ІІ-е півріччя заходи не відбулися з огляду на загострення епідеміологічної ситуації в країні та у світі, ми плануємо провести нашу Школу молодого вченого і наш Конгрес у 2021 році. Формат і час проведення цих заходів ми анонсуємо додатково. 

У прийдешньому році хочемо побажати усім Вам і Вашим родинам перш за все міцного здоров'я, успіхів у Ваших усіх починаннях, гарних ідей та активного залучення до заходів УАЄС. 

 

Щасливого Нового 2021 року і веселих Різдвяних Свят!

 

Оксана Головко-Гавришева,

Президент Української Асоціації Європейських Студій