З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність Олександр Костянтинович Вишняков

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність голова Одеського осередку УАЄС, відповідальний редактор часопису «Європейські студії і право», завідувач кафедри права ЄС Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олександр Костянтинович Вишняков.

Українська асоціація європейських студій з сумом висловлює щире співчуття рідним і близьким, колегам, друзям у зв’язку із цією великою втратою. Українська наукова і освітянська спільнота втратила провідного фахівця і вченого в сфері права Європейського Союзу і європейських студій.

Світла пам’ять....