Діяльність УАЄС

ХІІ КОНГРЕС Української асоціації європейських студій

 
26 жовтня 2018 р. у  м. Києві (Музей звитяги НаУКМА, вул. Сковороди 2)
 
відбувся  ХІІ КОНГРЕС  Української асоціації європейських студій за темою  "Виклики викладання і дослідження європейських студій в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом ".
 

НА КОНГРЕСІ В КИЄВІ ФАХІВЦІ З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ ОБГОВОРИЛИ НАУКОВІ І ПРАКТИЧНІ ВИКЛИКИ ВИКЛАДАННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ В УКРАЇНІ ТА ОБРАЛИ НОВЕ КЕРІВНИЦТВО УАЄС

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція «АДАПТАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»

23 листопада 2017 року за участі Полтавського осередку УАЄС в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція «АДАПТАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ».

ХІ Конгрес Української асоціації європейських студій

20-21 жовтня 2017 року в м. Харьків  відбувся ХІ Конгрес Української Асоціації Європейських Студій (УАЄС) за темою «Дотримання європейських спільних цінностей  як запорука вирішення та трансформації конфліктів в Україні». Подія відбулася за підтримки програми ЄС ім. Жана Моне та Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту, в Харкові приймали два університети – ХНУ ім. В.Н. Каразіна та ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Х Конгрес Української асоціації європейських студій

"Вирішення та трансформація конфліктів через науку і освіту: найкращий європейський та український досвідз нагоди 200-річчя Національного університету «Львівська політехніка»

ІХ Конгрес Української асоціації європейських студій "Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі"

Делегати понад двадцяти локальних осередків ВГО "Українська асоціація європейських студій" (УАЄС) зустрілися30 жовтня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) на Дев’ятому Конгресі УАЄС. Крім членів УАЄС, в Конгресі, що проходив за підтримки Програми ЄС ім. Жана Моне та НаУКМА, взяли участь дипломати, представники науки і освіти, а також відомі дослідники у галузі європейської інтеграції. Захід було присвячено 400 річчю Києво-Могилянської академії.

VІІІ КОНГРЕС Української асоціації європейських студій "Сучасні виклики викладання і дослідження європейських студій"

Сучасні виклики викладання і дослідження європейських студій стали предметом обговорення дослідниками і викладачами європейської інтеграції з різних регіонів України у рамках VIII Конгресу Української асоціації європейських студій.