Новини УАЄС

Відбувся тренінг «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне»

17 грудня 2018 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» за підтримки та у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні та Центром ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбувся тренінг «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне», організований Українською Асоціацією Європейських Студій.

Проф. Роман Петров провів вебінар за темою «Право ЄС: просто про складне»

26 вересня 2018 р. в рамках проекту "Громадська синергія" проф. Роман Петров провів вебінар за темою «Право ЄС: просто про складне».
Запис вебінару доступний за посиланням.

 

Конкурс "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року"

 

УАЄС та Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal запрошують усіх охочих до участі у щорічному конкурсі "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року".

Міжнародна конференція "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

21 листопада 2017 р. Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА разом з Українською асоціацією євростудій, Гентським університетом (Бельгія) та Британською асоціацією євростудій провели міжнародну конференцію "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту".

 

 

Міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід»

8 квітня 2016 року у Національній академії державного управління при Президентові України відбувся міжнародний семінар «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід». Організаторами заходу виступили Національна академія, Інститут дослідження проблем трансформації конфліктів та соціальної справедливості при Королевському університеті Белфаста (Великобританія), Українська асоціація європейських студій. 

Міжнародний науково-практичний семінар «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

Українська асоціація європейських студій

Національна академія державного управління при Президентові України

Інститут дослідження проблем трансформації конфліктів та соціальної справедливості при Королевському університеті Белфаста (Великобританія)

за підтримки Програми Жана Моне

 

проводять міжнародний науково-практичний семінар (за участю провідних європейських і українських експертів) «Теоретичні і практичні аспекти трансформації конфліктів: світовий досвід»

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність Олександр Костянтинович Вишняков

З глибокою скорботою повідомляємо, що 31 травня 2015 року пішов у вічність голова Одеського осередку УАЄС, відповідальний редактор часопису «Європейські студії і право», завідувач кафедри права ЄС Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олександр Костянтинович Вишняков.

Pages