Новини УАЄС

І-а Зимова школа з європейських студій

18-22 лютого 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка у тісній співпраці із Українською Асоціацією Європейських Студій пройшла І-а Зимова школа з європейських студій

13 лютого 2019 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбулася перша стратегічна сесія Української Асоціації Європейських Студій, завданням якої стало визначення стратегічних напрямів роботи УАЄС у короткотерміновій та довгостроковій перспективах, визначення пріоритетів у її діяльності. «Лідерство, інновації та співучасть» - на основі таких засад УАЄС формує своє бачення експертно-аналітичного і освітньо-інформаційного супроводу процесів інтеграції України у європейський простір.

Третій щорічний з’їзд Асоціації Кавказу з європейських студій, Одеса (Україна), 19-20 квітня 2019

“The Experience of Inter-Regionalism in the Black Sea and Caucasus Regions: Norm Diffusion, Legal Approximation and Contestation”

19-20 квітня 2019 року у м. Одеса (Україна) відбудеться третій щорічний з’їзд Асоціації Кавказу з європейських студій (Association of European Studies for the Caucasus). Основною тематикою заходу стане обговорення досвіду міжрегіоналізму в регіонах Чорного і Балтійського морів у контексті дифузії норм, правової апроксимації і змагальності.

Відбувся тренінг «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне»

17 грудня 2018 року у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» за підтримки та у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні та Центром ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбувся тренінг «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне», організований Українською Асоціацією Європейських Студій.

Проф. Роман Петров провів вебінар за темою «Право ЄС: просто про складне»

26 вересня 2018 р. в рамках проекту "Громадська синергія" проф. Роман Петров провів вебінар за темою «Право ЄС: просто про складне».
Запис вебінару доступний за посиланням.

Конкурс "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року"

УАЄС та Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal запрошують усіх охочих до участі у щорічному конкурсі "Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року".

Міжнародна конференція "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту"

21 листопада 2017 р. Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА разом з Українською асоціацією євростудій, Гентським університетом (Бельгія) та Британською асоціацією євростудій провели міжнародну конференцію "Громадянське суспільство в Україні: тяглість Євромайдану в умовах конфлікту".

Pages