Структура резюме дослідження
Резюме дослідження - це не що інше, як стисла форма всього дослідження. Тому структура резюме залишається такою ж, як і в самій роботі. Отже, включіть всі назви розділів і напишіть трохи про них. Структурні елементи, з яких має складатися резюме дослідження
Назва
Вона відображає тему дослідження. Спробуйте сформулювати її так, щоб вона містила ключові результати або висновок завдання.
Анотація
Анотація дає контекст дослідницької роботи. На відміну від анотації на початку роботи, анотація тут повинна бути дуже короткою, оскільки ви будете працювати з обмеженою кількістю слів.
Вступ
Це найважливіший розділ резюме дослідження, оскільки він допомагає читачам ознайомитися з темою. У цій частині ви повинні включити визначення вашої теми, поточний стан дослідження і практичну значимість. Крім того, в цьому розділі ви повинні представити постановку проблеми, дослідницькі заходи і будь-яку гіпотезу.
Методологія
Цей розділ містить детальну інформацію про методологію та методи, прийняті для проведення дослідження. Ви повинні написати короткий опис опитувань, вибірки, типу експериментів, статистичного аналізу та раціональності вибору тих чи інших методів.
Результати
Створіть список доказів, отриманих в результаті різних експериментів, з первинним аналізом, висновками та інтерпретаціями, зробленими на їх основі. У паперовій науковій роботі розділ результатів є найбільш детальною та об'ємною частиною. Тому ви повинні підібрати ключові елементи і мудро вирішити, які елементи варто включити, а які варто пропустити.
Обговорення
Це місце, де ви представляєте інтерпретацію результатів в контексті їх застосування. Обговорення зазвичай охоплює результати, висновки і теоретичні моделі, що пояснюють отримані значення, ключові сильні сторони та обмеження. Все це життєво важливі елементи, які ви повинні включити в резюме.
Висновок
Більшість дослідницьких робіт поєднують висновки з обговоренням. Однак, залежно від інструкцій, вам, можливо, доведеться підготувати його як окремий розділ у вашому резюме дослідження. Зазвичай у висновках повторно розглядається гіпотеза і надається детальна інформація про підтвердження або спростування аргументів, наведених у дослідницькій роботі, виходячи з того, наскільки переконливими були отримані результати.
- Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь